Adana Lojistik

Şirketlerin en önemli parçalarından biri de hiç şüphesiz lojistiktir. Bazı şirketler, lojistik ihtiyacı kendi bünyesinden temin ederken bazıları da hizmet satın alırlar. Her şirket, farklı özelliklerde lojistik veya nakliye hizmetine gereksinim duyar.

Bu noktada uzman bir ekiple yoluna devam eden Keser Nakliyat, adana lojistik hizmetleri konusunda en gelişmiş çözümlerin adresi olmayı başarıyor.

Adana Lojistik Ne Hizmet Sunuyor?

Lojistik, bir ürünün bir yerden bir yere nakliyesini içerir. Bununla beraber, lojistik iç içe geçmiş belirli faaliyetleri kapsar. Bunlardan yalnızca biri taşımacılıktır.

 • Depo hizmeti
 • Gümrük
 • Tedarik zinciri
 • Proje yönetimi
 • Nakliye süreci

Görüldüğü gibi, lojistik farklı aşamalardan oluşuyor. Her bir aşamada titiz olunması durumunda en iyi sonuca ulaşmak mümkün oluyor.

Depolama hizmeti, müşterilerin ürünlerinin doğru saklama koşullarında muhafaza edilmesi kuralını içerir. Gümrük işlemleri, yasal mevzuatlardır ve bunların pratik bir biçimde çözümü müşteriyi rahatlatır.

Tüm operasyonun başarısı için geniş bir açıdan bakılması, proje yönetiminin dikkatlice yürütülmesi gerekir. Ayrıca, araçların uygun özelliklere sahip olmaları şarttır. Bu aşamaların tamamında müşterilerine iyi hizmet sunan Keser Nakliyat, böylelikle öne çıkıyor.

adana lojistik hizmeti

Adana’nın Lojistik Önemi

Türkiye’nin Güneyinde yer alan Adana, adeta Anadolu’nun Akdeniz’e açılan kapısıdır. Bundan dolayı, Anadolu’ya giren ürünlerin en ekonomik olarak buradan geçmesi kaçınılmazdır. Bunun yanı sıra, Mersin, Kıbrıs, İskenderun gibi noktalara oldukça yakındır ve bu lojistik imkanlarını arttıran bir unsurdur.

Adana Lojistik Sektörü Nasıl?

Adana, Doğu Akdeniz’in en önemli ticaret kenti olmasının yanında, giderek büyüyen bir sanayi kentidir. Buna bağlı olarak, Adana’daki lojistik sektörü, son yıllarda önemli bir büyüme göstermiştir. Adana’daki lojistik sektörünün gelişmesinde, hem kentin stratejik öneminin hem de kentin potansiyelinin rolü önemlidir.

Adana Lojistik Güvenilir Hizmet

Adana, Türkiye’nin iç kesimlerinden Akdeniz’e ve dünyaya mal ve hizmet taşımacılığında son derece önemli bir rol oynamaktadır.

Adana’da lojistik hizmeti sunan, çok sayıda firma vardır. Adana’da lojistik hizmeti alırken güvenilir bir firma seçmek önemlidir. Güvenilir lojistik hizmetinden ne anlamalıyız, kısaca sıralamak gerekirse;

 • Firmanın geçmiş deneyimi ve referansları.
 • Firmanın kullandığı araç ve ekipmanların durumu.
 • Firma personelinin eğitim ve tecrübesi.
 • Firmanın sunduğu lojistik hizmetlerin çeşitleri
 • Firmanın hizmetinin fiyatları

Bunlar, müşteriler tarafından dikkat edilen kriterlerdir. Keser Nakliyat, tüm bu unsurlar konusunda son derece hassastır.

Adana Lojistik Hizmeti Ne Sağlıyor?

Müşteri taleplerine karşı oldukça duyarlı olan firma, en kaliteli hizmet için çalışıyor. Peki, bu müşterilere ne sağlıyor;

 • Yüklerin güvenli ve zamanında teslim edilmesini
 • Yüklerin sigortalanmasını
 • Yüklerin takip edilmesini
 • Yüklerin teslimatında oluşabilecek herhangi bir sorunda firmanın sorumluluk almasını

Profesyonel firma, tüm bu konularda dikkat eder. Ticarette en önemli unsur zamandır ve yükün zamanında teslim edilmesi, firmanın ilk önceliğidir. Bununla beraber, oluşabilecek aksiliklere karşı ürünleri sigortalamak, kurumsal bir firma açısından sorun olmayacaktır.

Buna ek olarak, tüm yükümlülüklerine uyan firma, her şeye karşın ortaya çıkabilecek zararları da tazmin eder. Böylece, lojistik hizmeti alan müşterinin her hangi bir şey düşünmesine gerek kalmaz.

Adana Lojistik Müşteri Memnuniyetini Önemsiyor?

Adana lojistik hizmetleri, müşteri memnuniyetini çok önemsiyor. Bu sebeple, hizmet kalitesini sürekli olarak ileri taşıyor. Firma, müşterinin sadece yükünü değil aynı zamanda müşterisinin işini taşıdığını biliyor ve buna yönelik hassas davranıyor.

Firma, hem hızdan hem de güvenlikten taviz vermeden çalışıyor ve bu ikisini aynı anda hayata geçirmeyi başarıyor. Buna ek olarak, piyasa şartlarına göre en uygun fiyatları sunuyor. Güvenilir lojistik hizmetleriyle, giderek büyüyen sektörde söz sahibi olan firma, çok fazla müşteriye hizmet veriyor.