Çelik Halat Nakliye Ve Taşıma

Çelik halat nakliye ve taşımacılık hizmeti, sanayimiz açısından önemli bir görevi yerine getiriyor. Bunun sebebi ise çelik halatların çok yaygın bir kullanım alanı olmasından kaynaklanıyor.

Çelik halat, inşaat, madencilik, tarım, denizcilik ve daha birçok sektörde kullanılan önemli bir malzemedir. Çelik halatlar, yüksek mukavemeti ve dayanıklılıklarıyla dikkat çekmektedir. Bu nedenle, çelik halatın taşınması ve depolanması için özel önlemler alınması gerekmektedir.

Çelik Halat Nedir?

Çelik halat, ince çelik tellerden bükülerek elde edilen bir malzemedir. Çelik halatlar, bükülerek elde edildikleri için yüksek mukavemet ve dayanıklılık gösterirler. Bu mukavemetli malzemeler, genellikle inşaat, madencilik, tarım, denizcilik başta olmak üzere daha birçok sektörde kullanılıyor.

Çelik Halat Nakliye Taşımacılığının Önemi

Çelik halatlar, yüksek mukavemeti ve dayanıklılıklarıyla dikkat çekse de, hassas malzemelerdir. Bu nedenle, çelik halatın taşınması ve depolanması için özel önlemler alınması gerekmektedir. Uzman bir kadro ve zengin bir ekipmanla hizmet sunan Keser Nakliyat adana çelik halat nakliye taşıma hizmeti konusunda öne çıkıyor.

Çelik halat nakliye ve taşımacılığı, çelik halatın güvenli bir şekilde taşınmasını ve depolanmasını sağlayan bir hizmettir. Bu hizmet, çelik halatın hasar görmesini önleyerek, malzemenin kullanım ömrünü uzatıyor.

Çelik Halat Nakliye Ve Taşıma

Çelik Halat Nakliye ve Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Aşırı dikkat gerektiren bu sektörde faaliyet gösteren Keser Nakliyat, gebze çelik halat nakliye ve taşıma hizmeti fark yaratmayı başarıyor. Çelik halat taşınırken malzeme ve işçi sağlığı açısından dikkat edilmesi gerekenler unsurlar vardır,

 • Çelik halatın taşınması ve depolanması sırasında, malzemenin ağırlığına ve boyutlarına uygun araç ve ekipmanların kullanılması gerekmektedir.
 • Çelik halat, darbe ve çarpmalardan korunmalıdır.
 • Çelik halat, nem ve rutubetten korunmalıdır.
 • Çelik halat, düzenli olarak kontrol edilmelidir.
 • İşçi güvenliği ön planda tutulmalıdır.

Uluslararası standartlarda bir hizmetten söz edebilmek için bu unsurlar olmazsa olmazdır. Bu sebeple, Keser Nakliyat, müşterilerine malzemeyi en iyi şekilde ulaştırabilmenin hızlı ve aynı zamanda ekonomik yolunu bulmak için yıllardan beri hizmet kalitesini sürekli olarak geliştiriyor.

Çelik Halat Nakliye ve Taşımacılığında Kullanılan Araçlar

Çelik halat nakliye ve taşımacılık hizmeti sunan firma, lojistik konusunda pek çok imkana sahip olmasıyla sektörde başarı sağlayabiliyor. Bu imkanların en başında gelen ise uygun araçlardır.

Çelik halat nakliye taşımacılığında kullanılan araçlar, çelik halatın ağırlığına ve boyutlarına göre değişmektedir. Çelik halat nakliye ve taşımacılığında kullanılan araçlardan bazıları şunlardır:

 • Kamyon
 • Kamyonet
 • Treyler
 • Forklift
 • Vinç

Araç filosunda farklı tonajlara ve farklı özellikteki halatlara göre araç bulunan Keser Nakliyat, sektörde birçok müşterinin çözüm ortağı oluyor. Kamyon ile vinç arasında bir araç skalası var ve malzemenin özelliklerine göre buradan bir seçim yapılarak malzemenin hızlı ve güvenli olarak nakli yapılıyor.

Çelik halat nakliye ve taşımacılığında kullanılan paketleme malzemeleri, çelik halatın hasar görmesini önleyerek, malzemenin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Çelik halat nakliye taşımacılığında kullanılan paketleme malzemelerden bazıları şunlardır:

 • Palet
 • Naylon
 • Streç film
 • Kargo bandı

Bu sayede, malzemenin nakil sırasında savrulması önleniyor. Böylelikle malzeme zarar görmüyor ve yol güvenliği de sağlanmış oluyor.

Adana’da Çelik Halat Nakliye ve Taşımacılığı Hizmeti

Türkiye’nin en güneyinde yer alan kentimizde, adana çelik halat nakliye ve taşımacılığı hizmeti sunan Keser Nakliyat, profesyonel anlayışı ve geniş lojistik ağıyla birçok ilimize nakliye gerçekleştiriyor.

Gebze’de Çelik Halat Nakliye ve Taşımacılığı Hizmeti

Keser Nakliyat, sanayi kentlerinin yanı başındaki Gebze’de çelik halat nakliye ve taşımacılığı hizmeti ile zor bir yerde rekabette kalitesiyle ayakta kalmayı başarıyor. Malzemenin zarar görmeden, hızlı bir şekilde taşınması firmanın temel amacıdır.